Wąż Igielitowy Ø 6 mm x 1,00 mm
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: WI/6x1
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Wąż Igielitowy Ø 6 mm x 1,00 mm
Jedno warstwowy wąż techniczny wykonany z przezroczystego PCV, w rolkach o długości 25 metrów bieżących oraz o średnicy wewnętrznej 6 mm zewnętrznej 8 mm. Dedykowany do paliw, oleju, benzyny, wody i wielu innych zastosowań technicznych. Odporny na promienie UV. Wolny od kadmu, baru oraz ołowiu.
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Wąż Przewód igielitowy |
| Zastosowanie: | Do benzyn i oleju |
| Producent: | produkt polski |
| Materiał: | Polichlorek winylu z domieszką igielitu |
| Średnica wewnętrzna: | Ø 6 mm |
| Średnica zewnętrzna: | Ø 8 mm |
| Temperatura pracy: | od -20C° do +60C°. |
| Ciśnienie robocze: | 1bar |
| Długość rolki: | 25 mb |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.