VARTA Dynamic SLI H3 12V 100Ah/830A P+
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: VAR600402083
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis

Akumulator samochodowy VARTA Silver Dynamic H3 12V 100Ah/830A P+
VARTA® Silver Dynamic H3 to akumulator klasy Premium, najlepszy wybór dla pojazdów z bogatym wyposażeniem, o najwyższym zapotrzebowaniu na energię.
Modele z tej linii oferują bardzo wysoką moc rozruchową i wydłużoną żywotność.
Akumulator VARTA® Silver Dynamic idealny do pojazdów z wieloma odbiornikami elektrycznymi oraz optymalny do samochodów z silnikami Diesla.
Jest to akumulator gotowy do użytku, niewymagający konserwacji.
Pamiętaj: Akumulatory Silver Dynamic oferują o 15% wyższą moc rozruchową niż modele z linii VARTA® Blue Dynamic.
Specyfikacja produktu:
| Przeznaczenie: | Akumulator rozruchowy |
| Producent: | VB Autobatterie GmbH |
| Nr produktu: | 600 402 083 |
| Kod handlowy: | H3 |
| Kod EAN: | 4016987119808 |
| Napięcie zasilające: | 12V |
| Pojemność nominalna: | 100Ah |
| Prąd rozruchowy wg EN: | 830A |
| Wymiary [długość/szerokość/wysokość]: | 353/175/190mm |
| Położenie bieguna dodatniego [+]: | prawy "+" |
| Gwarancja: | 2 lata |
Tylko odbiór osobisty ! Akumulatorów nie wysyłamy !

Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Akumulatory zawierają kwas siarkowy i wytwarzają wybuchową mieszankę wodoru i tlenu. Upewnij się, że miejsce pracy jest odpowiednio wietrzone. Używanie otwartego ognia, urządzeń iskrzących, nieosłoniętego oświetlenia i palenie tytoniu jest wzbronione. Podczas wszelkich prac przy akumulatorze zawsze noś okulary ochronne zgodne z CE EN166 (Europa) oraz maskę na twarzy lub odporne na odpryski gogle. Nigdy nie pochylaj się nad akumulatorem podczas rozruchu, testowania lub ładowania.
Producent
Clarios Germany GmbH & Co KG
Am Leineufer 51 30419 Hanover
30419 Hanower, Niemcy
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Clarios Poland sp. z o.o.
ul. Ceglana 7 40-514 Katowice
40-541 Katowice, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.