VARTA Dynamic SLI G8 12V 95Ah/830A L+ JAPAN
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: VAR595405083
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis

Akumulator samochodowy VARTA Blue Dynamic G8 12V 95Ah/830A L+
Akumulatory VARTA® Blue Dynamic opracowano z myślą o pojazdach o standardowym zapotrzebowaniu na energię, czyli wyposażonych w standardową ilość odbiorników energii i bez technologii Start-Stop.
Akumulatory VARTA® Blue Dynamic oferują wysoka moc rozruchową i przez długi czas użytkowania utrzymują parametry elektryczne na stałym, wysokim poziomie. Spełniają najwyższe europejskie normy, dzięki czemu wyróżniają się najwyższą jakością.
Akumulatory VARTA® Blue Dynamic są stosowane fabrycznie przez największych producentów samochodów i cieszą się zaufaniem kierowców na całym świecie. Zapewniają one długą żywotność, niską podatność na korozję i niewielkie koszty eksploatacji.
Specyfikacja produktu:
| Przeznaczenie: | Akumulator rozruchowy |
| Producent: | VB Autobatterie GmbH |
| Nr produktu: | 595 405 083 |
| Kod handlowy: | G8 |
| Kod EAN: | 4016987119723 |
| Napięcie zasilające: | 12V |
| Pojemność nominalna: | 95Ah |
| Prąd rozruchowy wg EN: | 830A |
| Wymiary [długość/szerokość/wysokość]: | 306/173/225mm |
| Położenie bieguna dodatniego [+]: | lewy ''+" |
| Gwarancja: | 2 lata |
Tylko odbiór osobisty ! Akumulatorów nie wysyłamy !

Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Akumulatory zawierają kwas siarkowy i wytwarzają wybuchową mieszankę wodoru i tlenu. Upewnij się, że miejsce pracy jest odpowiednio wietrzone. Używanie otwartego ognia, urządzeń iskrzących, nieosłoniętego oświetlenia i palenie tytoniu jest wzbronione. Podczas wszelkich prac przy akumulatorze zawsze noś okulary ochronne zgodne z CE EN166 (Europa) oraz maskę na twarzy lub odporne na odpryski gogle. Nigdy nie pochylaj się nad akumulatorem podczas rozruchu, testowania lub ładowania.
Producent
Clarios Germany GmbH & Co KG
Am Leineufer 51 30419 Hanover
30419 Hanower, Niemcy
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Clarios Poland sp. z o.o.
ul. Ceglana 7 40-514 Katowice
40-541 Katowice, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.