VARTA Dynamic SLI B33 12V 45Ah/330A L+ JAPAN
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: VAR545157033
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Akumulator samochodowy VARTA Dynamic SLI B33 12V 45Ah/330A L+ JAPAN
Akumulatory VARTA® Dynamic SLI opracowano z myślą o pojazdach o standardowym zapotrzebowaniu na energię, czyli wyposażonych w standardową ilość odbiorników energii i bez technologii Start-Stop.
VARTA Dynamic SLI to akumulator bezobsługowy. Zapewnia najwyższą wydajność. Wyprodukowany z wykorzystaniem sprawdzonej technologii, oferuje długotrwałą moc i niezawodność, co czyni go idealnym wyborem dla pojazdów konwencjonalnych.
Specyfikacja produktu:
| Przeznaczenie | Akumulator rozruchowy |
| Producent: | CLARIOS |
| Nr produktu: | 545 157 033 |
| Oznaczenie producenta: | B33 |
| Kod EAN: | 4016987119655 |
| Technologia: | kwasowo-ołowiowy |
| Napięcie zasilające: | 12V |
| Pojemność nominalna: | 45Ah |
| Prąd rozruchowy wg EN: | 330A |
| Wymiary D/W/H: | 238/129/227mm |
| Położenie bieguna dodatniego [+]: | lewy "+" |
| Waga: | 11,70 kg |
| Gwarancja: | 2 lata |
Zastosowanie:
- SUZUKI Swift III (mz, Ez) Hatchback (2005- ) 92 HP (68 Kw)
- SUZUKI Swift III (mz, Ez) Hatchback (2005- ) 102 HP (75 Kw)
- SUZUKI Jimny Closed Off-road Vehicle (sn) Closed Off-Road Vehicle (2005- ) 86 HP (63 Kw)
- SUZUKI Jimny Closed Off-road Vehicle (sn) Closed Off-Road Vehicle (2001- ) 82 HP (60 Kw)
- SUZUKI Swift III (mz, Ez) Hatchback (2006- ) 125 HP (92 Kw)
- SUZUKI Jimny Closed Off-road Vehicle (sn) Closed Off-Road Vehicle (1998- ) 80 HP (59 Kw)
- NISSAN Pixo (UA0) Hatchback (2009- ) 68 HP (50 Kw)
- ROVER Mini Hatchback Hatchback (1991-1994) 61 HP (45 Kw)
- ROVER Mini Hatchback Hatchback (1992-1996) 50 HP (37 Kw)
- NISSAN Micra I (K10) Hatchback (1982-1989) 50 HP (37 Kw)
*Podane przykłady zastosowania akumulatorów Varta B33 nie powinny być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru tej części zamiennej.
Zapraszamy do korzystania z katalogu doboru akumulatorów VARTA w celu samodzielnego doboru.
Tylko odbiór osobisty ! Akumulatorów nie wysyłamy !
Wszyscy dbamy o nasze środowisko
Sprzedawca akumulatorów zgodnie z art. 20 ust.1 ustawy z 11 maja 2001r o obowiązkach przedsiębiorców w zakresie gospodarowania odpadami ma obowiązek naliczania i pobierania kaucji środowiskowej w wysokości 30 zł od każdego nabywcy. Kaucja pobierana jest od osoby, która nie zwraca starego akumulatora. Sprzedawca ma również obowiązek przyjąć zużyty akumulator od klienta, który go zwraca, bez dodatkowych opłat
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Akumulatory zawierają kwas siarkowy i wytwarzają wybuchową mieszankę wodoru i tlenu. Upewnij się, że miejsce pracy jest odpowiednio wietrzone. Używanie otwartego ognia, urządzeń iskrzących, nieosłoniętego oświetlenia i palenie tytoniu jest wzbronione. Podczas wszelkich prac przy akumulatorze zawsze noś okulary ochronne zgodne z CE EN166 (Europa) oraz maskę na twarzy lub odporne na odpryski gogle. Nigdy nie pochylaj się nad akumulatorem podczas rozruchu, testowania lub ładowania.
Producent
Clarios Germany GmbH & Co KG
Am Leineufer 51 30419 Hanover
30419 Hanower, Niemcy
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Clarios Poland sp. z o.o.
ul. Ceglana 7 40-514 Katowice
40-541 Katowice, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.