Urządzenie rozruchowe, Booster 850A 12000 mAh 12V ROOKS
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: OK-03.0016
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
ROOKS OK-03.0016 – Mini booster, urządzenie rozruchowe 850A, 12000 mAh, 12V
ROOKS OK-03.0016 to kompaktowe i niezwykle wydajne urządzenie rozruchowe (mini booster), które pozwala na szybkie uruchomienie pojazdów z silnikami benzynowymi do 6 litrów oraz diesla do 3 litrów. Dzięki wysokiemu prądowi rozruchowemu 850A oraz pojemności 12000 mAh, booster zapewnia niezawodność nawet w trudnych warunkach. Urządzenie obsługuje napięcia 12V, 16V i 19V, co czyni je uniwersalnym narzędziem do różnych zastosowań motoryzacyjnych.
Specyfikacja produktu:
| Zastosowanie: | Booster / Powerbank |
| Producent: | ROOKS |
| Kod produktu: | OK-03.0016 |
| Numer EAN: | 5906190907301 |
| Typ baterii: | Litowo - polimerowy |
| Pojemność baterii: | 12 000 mAh |
| Prąd znamionowy: | 850 A |
| Czas ładowania: | 3 - 5 h |
| Zalecane ładowanie: | co 3-6 m-c |
| Funkcja Powerbanku: | tak |
| Wymiary L/S/H: | 196/80/43 mm |
| Waga z opakowaniem: | 1000 g |
| Gnazdo USB: | 2×2,0 A |
| Rekomendowana poj. silnika benz. | 6000 cm3 |
| Rekomendowana poj. silnika diesla | 3000 cm 3 |
Najważniejsze cechy:
- Obsługa napięć: 12V / 16V / 19V
- Typ ładowania: USB Typ C 9V/2A
- Stabilizator napięcia, zabezpieczenie przeciwzwarciowe, ochrona przed przeciążeniem, przeładowaniem i nadmiernym rozładowaniem, ochrona przed odwrotną biegunowością i prądem wstecznym
- Diody LED sygnalizujące status pracy
- Zakres temperatury pracy: 0–40°C
- Zgodność z normami CE 2014/30/EU, EN 55022:2010 + AC 2011, EN 5524:2010, EN 61000-3-3:2013
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.