Uchwyt do telefonu CH-140
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: CH-140
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Uchwyt do telefonu Forever CH-140
Uniwersalny uchwyt samochodowy przeznaczony do telefonów i nawigacji. Pozwala na wygodne umiejscowienie urządzenia w zasięgu wzroku i rąk kierowcy. Wytrzymały, łatwy w obsłudze i wyposażony w mocną przyssawkę, która pozwala stabilnie przymocować produkt na szybie. W zestawie uchwyt i ramię mocujące z przyssawką.
Specyfikacja produktu:
| Zastosowanie: | Uchwyt do: telefon, nawigacja, smartfon |
| Linia | Moto Line |
| Producent: | FOREVER |
| Numer katalogowy: | CH-140 |
| Numer EAN: | 5900495335937 |
| Kolor: | Czarny |
| Waga: | 0,175 kg |
| Długość: | 200 mm |
| Rozstaw ramion: | 40 - 105 mm |
| Miejsce montażu: | przednia szyba |
| Sposób montażu: | przysawka |
| Gwarancja: | 6 miesięcy |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.