Śruba mocująca Romix C70591
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROMC70591
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Śruba mocująca Romix C70591
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Śruba mocująca |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Śruby |
| Numer katalogowy: | C70591 |
| Kod EAN: | 5907626822809 |
| Wymiar A: | 15,9 mm |
| Wymiar B: | 10,9 mm |
| Wymiar C: | 6,0 mm |
| Wymiar H: | 17,0 mm |
| Rozmiar gwintu: | M6 |
Zastosowanie produktu:
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Chrysler | różne modele | różne zastosowania |
| Inne modele | różne zastosowania |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Chronić przed dziećmi. Produkt zawiera małe elementy które mogą być zagrożeniem dla dzieci.
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Romix Company Sp. z o.o.
ul. Bakaliowa 5
05=080 Mościska, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.