Śruba mocująca Romix C60615
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROMC60615
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Śruba mocująca Romix C60615
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Śruba mocująca |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Śruby |
| Numer katalogowy: | C60615 |
| Kod EAN: | 5907626816044 |
| Wymiar A: | 20,0 mm |
| Wymiar B: | 10,0 mm |
| Wymiar C: | 6,0 mm |
| Wymiar d: | |
| Wymiar H: | 17,0 mm |
| Średnica otworu: |
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Citroen | C-Elysse, C2, C3 I; | do mocowania osłon pod silnikiem |
| Citroen | C3 II | mocowanie zderzaków |
| Citroen | C3 Picasso | mocowanie osłon pod silnikiem |
| Citroen | C4 | mocowanie zderzaków |
| Citroen | C4 Picasso 13> | mocowanie osłon pod silnikiem i przedni zderzak |
| Citroen | DS4 | mocowanie zderzaków |
| Citroen | Jumpy III | mocowanie osłon pod silnikiem |
| Peugeot | 207, 308 13> | mocowanie osłon pod silnikiem i przedni zderzak |
| Peuget | 208, 3008; | mocowanie zderzaków |
| Peuget | 307 01-08; | mocowanie reflektorów |
| Peugeot | 308 07-13; | mocowanie zderzaków |
| Peugeot | Expert III | mocowanie osłon pod silnikiem |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.