Śruba imbusowa Romix C60392
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROMC60392
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Śruba imbusowa ROMIX C60392
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Śruba imbusowa |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Śruba |
| Numer katalogowy: | C60392 |
| Kod EAN: | 59076268617625 |
| Wymiar A: | 19,0 mm |
| Wymiar B: | |
| Wymiar C: | 6,0 mm |
| Wymiar d: | |
| Wymiar H: | 20,0 mm |
| Średnica otworu: |
Zastosowanie:
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| BMW | 3 E90, X1 E84 | mocowanie zderzaków |
| BMW | 5 E60 | mocowanie osłon pod silnikiem, listwy progowe zewnętrzne |
| Citroen | Berlingo 96-08; | mocowanie zderzaków |
| Citroen | C5 04-08, C6, C8, | mocowanie zderzaków - tył |
| Citroen | Jumpy I, II, III; | mocowanie zderzaków - tył |
| Peugeot | 1007, 206, 206+ | mocowanie zderzaków - tył |
| Peugeot | 807, Expert III, | mocowanie zderzaków - tył |
| Peugeot | Partner 96-08; | mocowanie zderzaków - tył |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.