Spinka wykładziny Romix B25665
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROMB25665
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Spinka wyciszenia wykładziny komory silnika Romix B25665
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Spinka wykładziny |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Spinki |
| Numer katalogowy: | B25665 |
| Kod EAN: | 5907626812596 |
| Wymiar A: | 25,0 mm |
| Wymiar B: | 6,5 mm |
| Wymiar C: | 9,2 mm |
| Wymiar d: | 2,6 mm |
| Wymiar H: | 14,4 mm |
| Średnica otworu: | 7,5 mm |
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Lexus | ES 300 92-01 | wyciszenie pokrywy silnika |
| Lexus | ES 300/330 01-06 | wyciszenie pokrywy silnika |
| Lexus | ES 350 06> | wyciszenie pokrywy silnika |
| Lexus | GS 30/35/43/460 05> | wyciszenie pokrywy silnika |
| Lexus | IS 200/300 99-05 | wyciszenie pokrywy silnika |
| Lexus | IS 250/350 05> | wyciszenie pokrywy silnika |
| Lexus | IS 430 00-06 | wyciszenie pokrywy silnika |
| Lexus | IS 460/600 06-10 | wyciszenie pokrywy silnika |
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Toyota | 4 Runner 02-09 | wyciszenie pokrywy silnika |
| Toyota | Auris 06-12 | wyciszenie pokrywy silnika |
| Toyota | Avensis 03-08 | wyciszenie pokrywy silnika |
| Toyota | Aygo 05-14 | wyciszenie pokrywy silnika |
| Toyota | Camry 02-06 | wyciszenie pokrywy silnika |
| Toyota | Corolla 02-08 | wyciszenie pokrywy silnika |
| Toyota | Hilux 97-05 | wyciszenie pokrywy silnika |
| Toyota | IS 460/600 06-10 | wyciszenie pokrywy silnika |
| Toyota | Land Crusier 100 98-07 | wyciszenie pokrywy silnika |
| Toyota | Land Crusier 120 02-07 | wyciszenie pokrywy silnika |
| Toyota | Land Crusier 200 07> | wyciszenie pokrywy silnika |
| Toyota | Previa 06> | wyciszenie pokrywy silnika |
| Toyota | Prius 03> | wyciszenie pokrywy silnika |
| Toyota | Verso 09> | wyciszenie pokrywy silnika |
| Toyota | Yaris 05-11 | wyciszenie pokrywy silnika |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.