Spinka wyciszenia pokrywy silnika Romix A15749
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROMA15749
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Spinka wyciszenia pokrywy silnika Romix A15749
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Spinka wyciszenia pokrywy silnika |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Spinki |
| Numer katalogowy: | A15749 |
| Kod EAN: | 5907626806656 |
| Wymiar A: | 25,4 mm |
| Wymiar B: | 8,0 mm |
| Wymiar C: | 9,3 mm |
| Wymiar d: | 3,1 mm |
| Wymiar H: | 13,8 mm |
| Średnica otworu: | 8,0 mm |
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Ford | różne modele | wyciszenie pokrywy silnika |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.