Spinka uszczelki Romix C60540
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROMC60540
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Spinka uszczelki ROMIX C60540
Spinka mocowania uszczelek drzwi, VW Golf V VI Jetta.
AUTOSHOP - Warszawa Jugosłowiańska 11
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Spinka uszczelki |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Spinki |
| Numer katalogowy: | C60540 |
| Kod EAN: | 5907628620366 |
| Wymiar A: | 10,0 mm |
| Wymiar B: | 7,8 mm |
| Wymiar C: | 10,5 mm |
| Wymiar d: | 3,8 mm |
| Wymiar H: | 14,3 mm |
| Średnica otworu: | 7,5 mm |
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| VW | Golf V | uszczelki drzwi przód i tył |
| VW | Golf VI | uszczelki drzwi przód i tył |
| VW | Jetta 2005 - 2010 | uszczelki drzwi przód i tył |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.