Spinka uszczelki Romix C10088
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROMC10088
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Spinka uszczelki ROMIX C10088
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Spinka uszczelki |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Spinki |
| Numer katalogowy: | C10088 |
| Kod EAN: | 5907626808674 |
| Wymiar A: | 16,8×8,6 mm |
| Wymiar B: | 4,6 mm |
| Wymiar C: | 5,6 mm |
| Wymiar d: | 3,4 mm |
| Wymiar H: | 10,7 mm |
| Średnica otworu: | 4,5 mm |
Zastosowanie:
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Citroen | C8; | spinki uszczelki |
| Citroen | Xsara Picasso; | spinki uszczelki |
| Peugeot | 406 97-99; | spinki uszczelki |
| Peugeot | 406 99-04; | spinki uszczelki |
| Peugeot | 807; | spinki uszczelki |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.