Spinka uszczelki Romix C10020
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROMC10020
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Spinka uszczelki ROMIX C10020
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Spinka uszczelki |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Spinki |
| Numer katalogowy: | C10020 |
| Kod EAN: | 5907626811780 |
| Wymiar A: | 12,0 mm |
| Wymiar B: | 4,4 mm |
| Wymiar C: | 6,7 mm |
| Wymiar d: | 3,4 mm |
| Wymiar H: | 11,6 mm |
| Średnica otworu: | 5,0 mm |
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Citroen | AX, ZX | spinki uszczelki pokrywy silnika |
| Citroen | Berlingo 96-08 | spinki uszczelki pokrywy silnika |
| Fiat | Scudo 95-06, Ulysse 94-02 | spinki uszczelki drzwi przednich i tylnych |
| Peugeot | 106 96-03, 406 97-04, 605, 607 | spinki uszczelki podszybia przedniego |
| Peugeot | 407, 806 | spinki uszczelki drzwi |
| Peugeot | Partner 96-08 | spinki uszczelki podszybia przedniego |
| Volvo | C30 06-12, C70 12> | spinki uszczelki drzwi i pokrywy bagażnika |
| Volvo | s40/V50 04> | spinki uszczelki drzwi i pokrywy bagażnika |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Chronić przed dziećmi. Produkt zawiera małe elementy które mogą być zagrożeniem dla dzieci.
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Romix Company Sp. z o.o.
ul. Bakaliowa 5
05=080 Mościska, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.