Spinka uszczelki Romix B25364
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROMB25364
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Spinka uszczelki ROMIX C10020
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Spinka uszczelki |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Spinki |
| Numer katalogowy: | B25364 |
| Kod EAN: | 5907626812510 |
| Wymiar A: | 12,8 × 9 mm |
| Wymiar B: | 5,1 mm |
| Wymiar C: | 7,3 mm |
| Wymiar d: | 3,7 mm |
| Wymiar H: | 11,3 mm |
| Średnica otworu: | 6,0 mm |
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Lexus | ES350 06>, | spinki uszczelki pokrywy silnika |
| Lexus | GS30/35/43/460 03-11 | spinki uszczelki pokrywy silnika |
| Lexus | IS250/350 05-13 | spinki uszczelki pokrywy silnika |
| Toyota | Avensis T25 | spinki uszczelki pokrywy silnika |
| Toyota | Carina E | spinki uszczelki pokrywy silnika |
| Toyota | Corolla 92-13 | spinki uszczelki pokrywy silnika |
| Toyota | Corolla Verso 01-09 | spinki uszczelki pokrywy silnika |
| Toyota | Hiace 95-05 | spinki uszczelki pokrywy silnika |
| Toyota | Land Crusier 98-07 | spinki uszczelki pokrywy silnika |
| Toyota | Prius 03-09 | spinki uszczelki pokrywy silnika |
| Toyota | Sienna 03-10 | spinki uszczelki pokrywy silnika |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Chronić przed dziećmi. Produkt zawiera małe elementy które mogą być zagrożeniem dla dzieci.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.