Spinka uszczelki Romix B22146
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROMB22146
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Spinka uszczelki ROMIX B22146
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Spinka uszczelki |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Spinki |
| Numer katalogowy: | B22146 |
| Kod EAN: | 5907626804690 |
| Wymiar A: | 12,9 mm |
| Wymiar B: | 5,0 mm |
| Wymiar C: | 7,1 mm |
| Wymiar d: | 3,7 mm |
| Wymiar H: | 12,4 mm |
| Średnica otworu: | 6,0 mm |
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Lexus | GS300/400/430 | montaż uszczelki pokrywy silnika |
| Lexus | IS200/300 , IS250/350 | montaż uszczelki pokrywy silnika |
| Lexus | LS430 LS460/600 | montaż uszczelki pokrywy silnika |
| Lexus | RX 270, 300, 330, 450 | montaż uszczelki pokrywy silnika |
| Toyota | Avensis 97-03, | montaż uszczelki pokrywy silnika |
| Toyota | Avensis Verso 03-08 | montaż uszczelki pokrywy silnika |
| Toyota | Camry 96-11, | montaż uszczelki pokrywy silnika |
| Toyota | Carina | montaż uszczelki pokrywy silnika |
| Toyota | Celica | montaż uszczelki pokrywy silnika |
| Toyota | Hiace 95>, | montaż uszczelki pokrywy silnika |
| Toyota | Hilux | montaż uszczelki pokrywy silnika |
| Toyota | Land Crusier 120 02-07 | montaż uszczelki pokrywy silnika |
| Toyota | Land Crusier 200 07> | montaż uszczelki pokrywy silnika |
| Toyota | Land Crusier Prado 09> | montaż uszczelki pokrywy silnika |
| Toyota | Previa 00> | montaż uszczelki pokrywy silnika |
| Toyota | Prius | montaż uszczelki pokrywy silnika |
| Toyota | RAV-4 do 05 | montaż uszczelki pokrywy silnika |
| Toyota | Yaris do 05 | montaż uszczelki pokrywy silnika |
| Toyota | Yaris 99> | montaż uszczelki pokrywy silnika |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Chronić przed dziećmi. Produkt zawiera małe elementy które mogą być zagrożeniem dla dzieci.
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Romix Company Sp. z o.o.
ul. Bakaliowa 5
05=080 Mościska, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.