Spinka uszczelki Romix A56050
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROMA56050
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Spinka uszczelki ROMIX A56050
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Spinka uszczelki |
| Producent: | Romix |
| Linia: | spinki |
| Numer katalogowy: | A56050 |
| Kod EAN: | 5907626807004 |
| Wymiar A: | 16/7 mm |
| Wymiar B: | 5,0 mm |
| Wymiar C: | 6,3 mm |
| Wymiar d: | 2,7 mm |
| Wymiar H: | 11,0 mm |
| Średnica otworu: | 5,0 mm |
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Citroen | różne modele | mocowanie uszczelek |
| Peugeot | różne modele | mocowanie uszczelek |
| Renault | różne modele | mocowanie uszczelek |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Chronić przed dziećmi. Produkt zawiera małe elementy które mogą być zagrożeniem dla dzieci.
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Romix Company Sp. z o.o.
ul. Bakaliowa 5
05=080 Mościska, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.