Spinka tapicerska Romix C70138
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROMC70138
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Spinka tapicerki ROMIX C70138
C70138 ROMIX. Spinka mocowania boczków tapicerskich Mazda
AUTOSHOP Warszawa Jugosłowiańska 11
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Spinka tapicerki |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Spinki |
| Numer katalogowy: | C70138 |
| Kod EAN: | 5907626818338 |
| Wymiar A: | 13,0 mm |
| Wymiar B: | 8,1 mm |
| Wymiar C: | 18,0 mm |
| Wymiar d: | 2,0 mm |
| Wymiar H: | 18,2 mm |
| Średnica otworu: | 9,0 mm |
Zastosowanie:
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Mazda | 2' 03> | mocowania boczków i poszyć tapicerskich |
| Mazda | 3' 03-09 | mocowania boczków i poszyć tapicerskich |
| Mazda | 5' 04-10 | mocowania boczków i poszyć tapicerskich |
| Mazda | 6' 02-07 | mocowania boczków i poszyć tapicerskich |
| Mazda | CX7 | mocowania boczków i poszyć tapicerskich |
| Mazda | CX9 | mocowania boczków i poszyć tapicerskich |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Chronić przed dziećmi. Produkt zawiera małe elementy które mogą być zagrożeniem dla dzieci.
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Romix Company Sp. z o.o.
ul. Bakaliowa 5
05=080 Mościska, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.