Spinka tapicerska Romix C60694
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: C60694
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis

Spinka tapicerska ROMIX C606496
Romix C60694 spinka mocowanie poszyć i boczków tapicerskich.
Nissan: Murano, Navara, Patrol
AUTOSHOP - Warszawa
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Spinka tapicerska |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Spinki |
| Numer katalogowy: | C60696 |
| Kod EAN: | 5901532615067 |
| Wymiar A: | 13,0 mm |
| Wymiar B: | 7,6 mm |
| Wymiar C: | 16,9 mm |
| Wymiar d: | 2,2 mm |
| Wymiar H: | 18,5 mm |
| Średnica otworu: | 7,5 mm |
Zastosowanie produktu:
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Nissan | Murano 02 - 14 | mocowanie boczków i poszyć tapicerskich |
| Nissan |
Navara 04 - 13 | mocowanie boczków i poszyć tapicerskich |
| Nissan | Pathfinder R50 '96-'04 | mocowanie boczków i poszyć tapicerskich |
| Nissan | Patrol Y61 '97-'13 | mocowanie boczków i poszyć tapicerskich |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Chronić przed dziećmi. Produkt zawiera małe elementy które mogą być zagrożeniem dla dzieci.
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Romix Company Sp. z o.o.
ul. Bakaliowa 5
05=080 Mościska, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.