Spinka tapicerska Romix C60649
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: C60649
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis

Spinka tapicerska ROMIX C60649
Romix C60649 spinka mocowania słupków wewnętrznych i poszyć tapicerskich
AUTOSHOP - Warszawa
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Spinka tapicerska |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Spinki |
| Numer katalogowy: | C60649 |
| Kod EAN: | 5907626816549 |
| Wymiar A: | 12,9 mm |
| Wymiar B: | 9,2 mm |
| Wymiar C: | 18,1 mm |
| Wymiar d: | 2,0 mm |
| Wymiar H: | 17,4 mm |
| Średnica otworu: | 9,0 mm |
Zastosowanie produktu:
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Lexus | różne modele do 2013 | mocowanie boczków |
| Tesla | model 3 | spinka bagażnika |
| Tesla | model S | spinki deski rozdzielczej i kabiny |
| Totota | Auris 2006 - 2012 | mocowanie słupków wewnętrznych |
| Toyota | Avensis 2003 - 2018, | mocowanie słupków wewnętrznych |
| Toyota | Camry 2002 - 2011 | mocowanie słupków wewnętrznych |
| Toyota | Corolla 1997 - 2013 | mocowanie słupków wewnętrznych |
| Toyota | Corolla Verso 2001 - 2009 | mocowanie słupków wewnętrznych |
| Toyota | Hilux 2005 - 2015 | mocowanie słupków wewnętrznych |
| Toyota | Land Crusier 120, 200, Prado | mocowanie słupków wewnętrznych |
| Toyota | Previa 2000 - 2019 | mocowanie słupków wewnętrznych |
| Toyota | Prius 2003 -2015 | mocowanie słupków wewnętrznych |
| Toyota | RAV-4 2000 - 2012 | mocowanie słupków wewnętrznych |
| Toyota | Urban Crusier | mocowanie słupków wewnętrznych |
| Toyota | Yaris 1999 - 2020 | mocowanie słupków wewnętrznych |
| Toyota | Yaris 2005 - 2011 | mocowanie boczków |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Chronić przed dziećmi. Produkt zawiera małe elementy które mogą być zagrożeniem dla dzieci.
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Romix Company Sp. z o.o.
ul. Bakaliowa 5
05=080 Mościska, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.