Spinka tapicerska Romix C60332
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROMC60332
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Spinka listwy ROMIX C60332
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Spinka tapicerska |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Spinki |
| Numer katalogowy: | C60332 |
| Kod EAN: | 5907628616970 |
| Wymiar A: | 22,0 mm |
| Wymiar B: | 10,0 mm |
| Wymiar C: | 18 mm |
| Wymiar d: | 3,5 mm |
| Wymiar H: | 20 mm |
| Średnica otworu: | 10 mm |
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Citroen | C4 Picasso 13> | mocowanie boczków i poszyć tapicerskich - drzwi przód i tył + ( inne spinki) |
| Citroen | DS4, DS5 | mocowanie boczków i poszyć tapicerskich - drzwi przód i tył + ( inne spinki) |
| Peugeot | 308 07-13; | mocowanie boczków i poszyć tapicerskich - drzwi przód i tył + ( inne spinki) |
| Peugeot | 208, 508 | mocowanie boczków i poszyć tapicerskich - drzwi przód i tył + ( inne spinki) |
| Renault | Laguna III | mocowanie boczków i poszyć tapicerskich - drzwi przód i tył |
| Renault | Megane III | mocowanie boczków i poszyć tapicerskich - drzwi przód i tył |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.