Spinka tapicerska Romix C40571
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROMC40571
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Spinka tapicerska Romix C40571
Spinka tapicerska C40571 mocowanie tapicerki w samochodach marki Audi Volvo VW
AUTOSHOP - Warszawa Jugosłowiańska 11
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Spinka tapicerska |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Spinka |
| Numer katalogowy: | C40571 |
| Kod EAN: | 5907626814354 |
| Wymiar A: | 21,8 mm |
| Wymiar B: | 7,8 mm |
| Wymiar C: | 22,6 mm |
| Wymiar d: | 2,6 mm |
| Wymiar H: | 30,5 mm |
| Średnica otworu: | 8,0 mm |
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Audi | A5, Q5, Q7 05-09 | mocowanie boczków i poszyć tapicerskich |
| Volvo | C30 06-12 | mocowanie boczków i poszyć tapicerskich |
| Volvo | C70 06> | mocowanie boczków i poszyć tapicerskich |
| Volvo | S40/V70 07> | mocowanie boczków i poszyć tapicerskich |
| VW | Caddy 04> | mocowanie boczków i poszyć tapicerskich |
| VW | Golf VI | mocowanie boczków i poszyć tapicerskich |
| VW | Scirocco 09-17 | mocowanie boczków i poszyć tapicerskich |
| VW | T5 | mocowanie boczków i poszyć tapicerskich |
| VW | Tougaret | mocowanie boczków i poszyć tapicerskich |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Chronić przed dziećmi. Produkt zawiera małe elementy które mogą być zagrożeniem dla dzieci.
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Romix Company Sp. z o.o.
ul. Bakaliowa 5
05=080 Mościska, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.