Spinka tapicerska Romix C30141
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROMC30141
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Spinka tapicerska Romix C30141
Spinka tapicerska C60449 w samochodach marki Renault
AUTOSHOP - Warszawa Jugosłowiańska 11
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Spinka tapicerska |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Spinka |
| Numer katalogowy: | C30141 |
| Kod EAN: | 5907626812688 |
| Wymiar A: | 12,4 mm |
| Wymiar B: | 8,5 mm |
| Wymiar C: | 14,9 mm |
| Wymiar H: | 14,6 mm |
| Średnica otworu: | 8,0 mm |
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Land Rover | Discovery III | mocowanie listew progowych |
| Land Rover | Discovery IV | mocowanie listew progowych |
| Land Rover | FreeLander I | mocowanie nadkoli |
| Land Rover | FreeLander II | mocowanie boczków i poszyć tapicerskich |
| Opel | Movano | mocowanie boczków i poszyć tapicerskich |
| Opel | Vivaro | mocowanie boczków i poszyć tapicerskich |
| Renault | Espace IV | mocowanie boczków i poszyć tapicerskich |
| Renault | Kango I | mocowanie boczków i poszyć tapicerskich |
| Renault | Laguna II | mocowanie boczków i poszyć tapicerskich |
| Renault | Master I II | mocowanie boczków i poszyć tapicerskich |
| Renault | Megane I | mocowanie boczków i poszyć tapicerskich |
| Renault | Scenic | mocowanie boczków i poszyć tapicerskich |
| Renault | Trafic II | mocowanie boczków i poszyć tapicerskich |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Chronić przed dziećmi. Produkt zawiera małe elementy które mogą być zagrożeniem dla dzieci.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.