Spinka tapicerska Romix C10091
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROMC10091
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Spinka tapicerska ROMIX C10091
Romix C10091 - wiele zastosowań w samochodach koncernu PSA
AUTOSHOP - Warszawa Jugosłowiańska 11
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Spinka tapicerska |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Spinki |
| Numer katalogowy: | C10091 |
| Kod EAN: | 5907626808704 |
| Wymiar A: | 12,9 mm |
| Wymiar B: | 10,7 mm |
| Wymiar C: | 17,9 mm |
| Wymiar d: | 3,2 mm |
| Wymiar H: | 17,5 mm |
| Średnica otworu: | 10,0 mm |
| Marka: | Model: | Zastosowanie: mocowanie |
| Citroen | C3 I, C3 II, | podszybie listwy i jego elementy |
| Citroen | C4, C4 Picasso, | podszybie listwy i jego elementy |
| Citroen | C5 00-08 | podszybie listwy i jego elementy |
| Citroen | C6, C8 | podszybie listwy i jego elementy |
| Citroen | DS 4 | podszybie listwy i jego elementy |
| Citroen | Xara Piccaso | podszybie listwy i jego elementy |
| Peugeot | 1007 | podszybie listwy i jego elementy |
| Peugeot | 2006, 2007 | podszybie listwy i jego elementy |
| Peugeot | 307 01-08 | podszybie listwy i jego elementy |
| Peugeot | 407 | spinki bagażnika |
| Peugeot | 607, 99-10 | spinki bagażnika |
| Peugeot | Partner 08 > | spinki bagażnika |
| Volvo | C30 06-12 | mocowanie zderzaków |
| Volvo | S40/S50 04-07 | spinki nadkoli |
| Volvo | S80 07> | spinki nadkoli |
| Volvo | V70 08> | podszybie listwy i jego elementy |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Chronić przed dziećmi. Produkt zawiera małe elementy które mogą być zagrożeniem dla dzieci.
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Romix Company Sp. z o.o.
ul. Bakaliowa 5
05=080 Mościska, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.