Spinka tapicerska Romix C10011
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROMC10011
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Spinka tapicerska Romix C10011
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Spinka tapicerska |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Spinki |
| Numer katalogowy: | C10011 |
| Kod EAN: | 5907626803907 |
| Wymiar A: | 13,8 mm |
| Wymiar B: | 5,5 mm |
| Wymiar C: | 17,8 mm |
| Wymiar d: | 3,1 mm |
| Wymiar H: | 20,8 mm |
| Otwór Φ: | 6,0 mm |
Zastosowanie produktu:
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Alfa Romeo | 145, 146, 147 | spinka boczków i poszyć tapicerskich |
| Alfa Romeo | 155, 156, 166 | spinka boczków i poszyć tapicerskich |
| Fiat | Bravo, Brava; Stilo | spinka boczków i poszyć tapicerskich |
| Fiat | Doblo 00-09, Marea | spinka boczków i poszyć tapicerskich |
| Fiat | Palio; Punto I | spinka bagażnika |
| Lancia | Ypsilon | spinka boczków i poszyć tapicerskich |
| Lancia | Y 1995-> | spinka bagażnika |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Chronić przed dziećmi. Produkt zawiera małe elementy które mogą być zagrożeniem dla dzieci.
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Romix Company Sp. z o.o.
ul. Bakaliowa 5
05=080 Mościska, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.