Spinka tapicerska Romix B22067
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROMB22067
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis

Spinka tapicerska ROMIX B22067
Romix B22067 spinka mocowania boczków i poszyć tapicerskich
Toyota do 2003 r.
AUTOSHOP - Warszawa
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Spinka tapicerska |
| Producent: | Romix |
| Linia: | spinki |
| Numer katalogowy: | B22067 |
| Kod EAN: | 5907628616086 |
| Wymiar A: | 13,2 mm |
| Wymiar B: | 8,5 mm |
| Wymiar C: | 16,5 mm |
| Wymiar d: | 3,2 mm |
| Wymiar H: | 17,6 mm |
| Średnica otworu: | 8,0 mm |
Zastosowanie produktu:
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Toyota | Avensis 97-03, | mocowanie boczków |
| Toyota | Carina E | mocowanie boczków |
| Toyota | Corolla 1992 -2001 | mocowanie boczków |
| Toyota | Hiace 1995-2005, | mocowanie boczków |
| Toyota | Prius 2000 -2003 | mocowanie boczków |
| Toyota | RAV-4 1994 -2000 | mocowanie boczków |
| Toyota | Yaris 1999 - 2005 | mocowanie boczków |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Chronić przed dziećmi. Produkt zawiera małe elementy które mogą być zagrożeniem dla dzieci.
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Romix Company Sp. z o.o.
ul. Bakaliowa 5
05=080 Mościska, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.