Spinka tapicerska Romix B21124
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROMB21124
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Spinka tapicerska Romix B21124
Spinka B21124 mocowanie boczków i tapicerkiw samochodach marki BMW
AUTOSHOP - Warszawa Jugosłowiańska 11
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Spinka tapicerska |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Spinka |
| Numer katalogowy: | B21124 |
| Kod EAN: | 5907626810547 |
| Wymiar A: | 14,4 mm |
| Wymiar B: | 7,9 mm |
| Wymiar C: | 17,7 mm |
| Wymiar d: | 2,6 mm |
| Wymiar H: | 20,6 mm |
| Średnica otworu: | 8,0 mm |
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| BMW | 3' E36, E45, E90 | mocowanie boczków i poszyć tapicerskich |
| BMW | 5' E34, E39 | mocowanie boczków i poszyć tapicerskich |
| BMW | 7' E38, E65, | mocowanie boczków i poszyć tapicerskich |
| BMW | 7' F01 | mocowanie boczków i poszyć tapicerskich |
| BMW | X1' E84 | mocowanie boczków i poszyć tapicerskich |
| BMW | X3' E85, | mocowanie boczków i poszyć tapicerskich |
| BMW | X3' F25 | mocowanie boczków i poszyć tapicerskich |
| BMW | X5' E53 | mocowanie boczków i poszyć tapicerskich |
| BMW | X6' E71 | mocowanie boczków i poszyć tapicerskich |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Chronić przed dziećmi. Produkt zawiera małe elementy które mogą być zagrożeniem dla dzieci.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.