Spinka tapicerska Romix B11146
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROMB11146
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Spinka tapicerska ROMIX B11146
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Spinka tapicerska |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Spinki |
| Numer katalogowy: | B11146 |
| Kod EAN: | 5907626807295 |
| Wymiar A: | 17,7 mm |
| Wymiar B: | 5,3 mm |
| Wymiar C: | 7,3 mm |
| Wymiar d: | 3,0 mm |
| Wymiar H: | 22,4 mm |
| Średnica otworu: | 6,0 mm |
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Chrysler | różne | mocowanie boczków i poszyć tapicerskich |
| GM | rózne | mocowanie boczków i poszyć tapicerskich |
| Hyundai | Acent 06-10 | spinki podsufitki |
| Hyundai | i 10 07-12 | spinki podsufitki |
| Hyundai | i 20 08.12 > | spinki podsufitki |
| Hyundai | i 30 07-11 | spinki podsufitki |
| Hyundai | Santa FE 00-06 | spinki podsufitki |
Jeżeli potrzebujesz pomocy przy doborze spinek samochodowych skorzystaj z internetowego katalogu firmy ROMIX
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Chronić przed dziećmi. Produkt zawiera małe elementy które mogą być zagrożeniem dla dzieci.
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Romix Company Sp. z o.o.
ul. Bakaliowa 5
05=080 Mościska, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.