Spinka tapicerska Romix A16178
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROMA16178
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Spinka tapicerska ROMIX A16867
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Spinka tapicerska |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Spinki |
| Numer katalogowy: | A16178 |
| Kod EAN: | 5907626806724 |
| Wymiar A: | 13,0 mm |
| Wymiar B: | 7,9 mm |
| Wymiar C: | 18,0 mm |
| Wymiar d: | 2,2 mm |
| Wymiar H: | 16,0 mm |
| Średnica otworu: | 8,0 mm |
Zastosowanie produktu:
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| BMW | 3 E30, E36, E46; | spinki bagażnika |
| BMW | 3 E90; | spinki mocowania listew progowych |
| BMW | 5 E34, E39 | spinki bagażnika |
| BMW | 5 F10 | spinki mocowania listew progowych |
| BMW | 7 E32 | mocowanie boczków i tapicerki |
| BMW | 7 E39, E65 | spinki osłon |
| BMW | 7 F01 | spinki mocowania listew progowych |
| BMW | X1 E84 | spinki mocowania listew progowych |
| BMW | X3 E83 | spinki osłon |
| BMW | Z4 | spinki osłon |
| Mini | Countryman 10-13 | mocowanie słupków wewnętrznych |
| Mini | Paceman 12-16 | tapicerka klapy |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Chronić przed dziećmi. Produkt zawiera małe elementy które mogą być zagrożeniem dla dzieci.
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Romix Company Sp. z o.o.
ul. Bakaliowa 5
05=080 Mościska, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.