Spinka tapicerska Romix 603012
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROM603012
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Spinka tapicerska Romix 603012
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Spinka wykładziny |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Spinki |
| Numer katalogowy: | 603012 |
| Kod EAN: | 5907626805895 |
| Wymiar A: | 12,0 mm |
| Wymiar B: | 7,5 mm |
| Wymiar C: | 16,5 mm |
| Wymiar d: | 2,4 mm |
| Wymiar H: | 18,3 mm |
| Średnica otworu: | 7,5 mm |
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Opel | Corsa C | mocowanie boczków drzwi przednich |
| Opel | Meriva A | mocowanie boczków drzwi przednich i tylnych |
| Opel | Omega A, B; | mocowanie boczków drzwi przednich i tylnych |
| Opel | Signum | mocowanie boczków drzwi przednich i tylnych |
| Opel | Tigra B | mocowanie boczków drzwi przednich |
| Opel | Vectra A | mocowanie boczków drzwi przednich i tylnych |
| Opel | Vectra B | mocowanie boczków drzwi przednich i tylnych |
| Opel | Vectra C | mocowanie boczków drzwi przednich i tylnych |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.