Spinka tapicerska Romix 603011
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROM603011
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Spinka tapicerska ROMIX 603011
Spinka mocowania boczków drzwi tapicerki różnych modeli marki Opel AUTOSHOP - Warszawa Jugosłowiańska 11
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Spinka tapicerska |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Spinka |
| Numer katalogowy: | 603011 |
| Kod EAN: | 5907626805895 |
| Wymiar A: | 12,6 mm |
| Wymiar B: | 7,3 mm |
| Wymiar C: | 16,8 mm |
| Wymiar d: | 2,9 mm |
| Wymiar H: | 18,2 mm |
| Średnica otworu: | 8,0 mm |
Zastosowanie:
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Opel | Astra:F, G, H | mocowanie boczków drzwi i tapcerki |
| Opel | Corsa:B, C, D | mocowanie boczków drzwi i tapicerki |
| Opel | Meriva A | spinki bagażnika |
| Opel | Tigra A | mocowanie boczków drzwi i tapcerki |
| Opel | Zafira:A, B | mocowanie boczków drzwi i tapcerki |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Chronić przed dziećmi. Produkt zawiera małe elementy które mogą być zagrożeniem dla dzieci.
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Romix Company Sp. z o.o.
ul. Bakaliowa 5
05=080 Mościska, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.