Spinka tapicerska Romix 11028
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROM11028
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Spinka tapicerska ROMIX 11028
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Spinka tapicerska |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Spinki |
| Numer katalogowy: | 11028 |
| Kod EAN: | 5907626801002 |
| Wymiar A: | 13,7 mm |
| Wymiar B: | 5,0 mm |
| Wymiar C: | 17,7 mm |
| Wymiar d: | 2,6 mm |
| Wymiar H: | 20,3 mm |
| Średnica otworu: | 6,5 mm |
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Alfa Romeo | 145, 146, 147; | mocowanie boczków i poszyć tapicerskich |
| Alfa Romeo | 155, 156, 166 | mocowanie boczków i poszyć tapicerskich |
| Fiat | Bravo 95-01, Brava | mocowanie boczków i poszyć tapicerskich |
| Fiat | Doblo 00-09, Marea | mocowanie boczków i poszyć tapicerskich |
| Fiat | Palio, Punto I | spinki bagażnika |
| Fiat | Siena, Stilo, Strada | mocowanie boczków i poszyć tapicerskich |
| Lancia | Thesis, Ypsilon | mocowanie boczków i poszyć tapicerskich |
| Lancia | Y 95-03, Y 03> | spinki bagażnika |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.