Spinka tapicerska Romix 10147
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROM10147
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Spinka tapicerska Romix 10147
Spinka 10147 mocowanie boczków i tapicerki w samochodach marki Alfa Romeo, Citroen, Fiat. Lancia, Peugeot.
AUTOSHOP - Warszawa Jugosłowiańska 11
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Spinka tapicerska |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Spinka |
| Numer katalogowy: | 10147 |
| Kod EAN: | 5907626800333 |
| Wymiar A: | 18,0 mm |
| Wymiar B: | 4,0 mm |
| Wymiar C: | 7,5 mm |
| Wymiar d: | 2,0 mm |
| Wymiar H: | 21,0 mm |
| Średnica otworu: | ∅ 6,5 mm |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Chronić przed dziećmi. Produkt zawiera małe elementy które mogą być zagrożeniem dla dzieci.
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Romix Company Sp. z o.o.
ul. Bakaliowa 5
05=080 Mościska, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.