Spinka tapicerki C60423
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROMC60423
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Spinka tapicerki ROMIX C60423
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Spinka tapicerki |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Spinki |
| Numer katalogowy: | C60423 |
| Kod EAN: | 590762816334 |
| Wymiar A: | 11,5 mm |
| Wymiar B: | 9,0 3mm |
| Wymiar C: | 15,0 mm |
| Wymiar d: | 2,0 mm |
| Wymiar H: | 15,5 mm |
| Średnica otworu: | 9,0 mm |
Zastosowanie:
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Volvo: | 850 | mocowanie boczków |
| Volvo: | S40, V40 1996 - 2003 | spinka bagażnika |
| Volvo: | S40, V50 2004-2007 | spinka podsufitki |
| Volvo: | V70 2000 - 2008 | spinka bagażnika oraz klapy |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.