Spinka podpory Romix B23322
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROMB23322
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Spinka podpory ROMIX B23322
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Spinka |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Spinki |
| Numer katalogowy: | B23322 |
| Kod EAN: | 5907626812251 |
| Wymiar A: | 9,0 mm |
| Wymiar B: | 9,0 mm |
| Wymiar C: | |
| Wymiar d: | |
| Wymiar H: | |
| Średnica pręta: | 7,0 mm |
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Honda | Civic 91-00; | spinki pokrywy silnika i jej podpory |
| Honda | Concerto | spinki pokrywy silnika i jej podpory |
| Suzuki | Vitara 88-99; | spinki pokrywy silnika i jej podpory |
| Toyota | Hilux 97-05; | spinki pokrywy silnika i jej podpory |
| Toyota | Land Crusier 90-02 | spinki pokrywy silnika i jej podpory |
| Toyota | RAV-A 00-05; | spinki pokrywy silnika i jej podpory |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.