Spinka podpory Romix B22050
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROMB22050
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Spinka podpory ROMIX B22050
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Spinka |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Spinki |
| Numer katalogowy: | B22050 |
| Kod EAN: | 5907626804126 |
| Wymiar A: | 10,0 mm |
| Wymiar B: | 8,8 mm |
| Wymiar C: | |
| Wymiar d: | |
| Wymiar H: | |
| Średnica pręta: | 7,3 mm |
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Suzuki | Baleno 95-03; | spinki pokrywy silnika i jej podpory |
| Suzuki | Grand Vitara 97> | spinki pokrywy silnika i jej podpory |
| Suzuki | Grand Vitara XL 07> | spinki pokrywy silnika i jej podpory |
| Suzuki | Ignis 00-08; | spinki pokrywy silnika i jej podpory |
| Suzuki | Jimy 98> | spinki pokrywy silnika i jej podpory |
| Suzuki | Swift 96-10; | spinki pokrywy silnika i jej podpory |
| Suzuki | SX4 06-12; | spinki pokrywy silnika i jej podpory |
| Suzuki | Vitara 98-05; | spinki pokrywy silnika i jej podpory |
| Toyota | Carina II | spinki pokrywy silnika i jej podpory |
| Toyota | Celica 93-99; | spinki pokrywy silnika i jej podpory |
| Toyota | Hiace 95> | spinki pokrywy silnika i jej podpory |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.