Spinka nadkola Romix C60647
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROMC60647
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis

Spinka nadkola ROMIX C60647
Romix C60649 spinka nadkola: Accord, Civic, CRV, FR-V, Jazz, Odyssey
AUTOSHOP - Warszawa
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Spinka nadkola |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Spinki |
| Numer katalogowy: | C60647 |
| Kod EAN: | 5907626816525 |
| Wymiar A: | 19,9 mm |
| Wymiar B: | 8,3 × 8,2 mm |
| Wymiar H: | 14,0 mm |
Zastosowanie produktu:
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Honda | Accord 2003 - 2015 | spinki nadkola |
| Honda | Civic 2001 - 2016 | spinki nadkola |
| Honda | CR-V 2012 - 2018 | spinki nadkola |
| Honda | FR-V | spinki nadkola |
| Honda | Jazz 2008> | spinki nadkola |
| Honda | Odyssey 2005 - 2011 | spinki nadkola |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Chronić przed dziećmi. Produkt zawiera małe elementy które mogą być zagrożeniem dla dzieci.
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Romix Company Sp. z o.o.
ul. Bakaliowa 5
05=080 Mościska, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.