Spinka mocowania nadkola Romix C60632
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROMC60632
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Spinka tapicerska Romix C60632
Spinka mocowania słupków i boczków drzwi - BMW
AUTOSHOP - Warszawa Jugosłowiańska 11
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Spinka tapicerska |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Spinki |
| Numer katalogowy: | C60632 |
| Kod EAN: | 5907626816372 |
| Wymiar A: | 13,9 mm |
| Wymiar B: | 8,0 mm |
| Wymiar C: | 18,1 mm |
| Wymiar d: | 2,0 mm |
| Wymiar H: | 20,6 mm |
| Średnica otworu: | 8,0 mm |
| Marka: | Model: | Zastosowanie: mocowanie |
| BMW | 3' E46, 3' E90 | słupków wew. i boczków drzwi |
| BMW | 5' E60, 5' F10 | słupków wew. i boczków drzwi |
| BMW | 7' F01 | słupków wew. i boczków drzwi |
| BMW | X1' E84 | słupków wew. i boczków drzwi |
| BMW | X3' E83, X3' F25 | słupków wew. i boczków drzwi |
| BMW | X5' E53, X5' E70 | słupków wew. i boczków drzwi |
| BMW | X6' E71 | słupków wew. i boczków drzwi |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.