Spinka mocowania nadkola Romix C10134
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROMC10134
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Spinka nadkola ROMIX C10134
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Spinka montażowa |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Kostki |
| Numer katalogowy: | C10134 |
| Kod EAN: | 5907626811605 |
| Wymiar A: | 25,0 mm |
| Wymiar B: | 6,0 mm |
| Wymiar C: | 9,7 mm |
| Wymiar d: | 3,8 mm |
| Wymiar H: | 28,0 mm |
| Średnica otworu: |
Zastosowanie produktu:
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Audi | A4 B6, A4 B7, | spinki nadkoli + osłona po silnikiem kpl z 10131 |
| Audi | A6 C6 | spinki nadkoli + osłona po silnikiem kpl z 10131 |
| Audi | A8 D3 | spinki nadkoli + osłona po silnikiem kpl z 10131 |
| Seat | Exeo | spinki nadkoli + osłona po silnikiem kpl z 10131 |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Chronić przed dziećmi. Produkt zawiera małe elementy które mogą być zagrożeniem dla dzieci.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.