Spinka mocowania listwy Romix C60449
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROMC60449
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Spinka mocowania listwy Romix C60449
Spinka mocowania listwy progowej C60449 w samochodach marki BMW
AUTOSHOP - Warszawa Jugosłowiańska 11
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Spinka mocowania listwy |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Spinka |
| Numer katalogowy: | C60449 |
| Kod EAN: | 5907628618226 |
| Wymiar A: | 11,0 / 15,0 mm |
| Wymiar B: | 10,0 mm |
| Wymiar C: | 20,0 mm |
| Wymiar H: | 30 mm |
| Średnica otworu: | 10,0 mm |
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| BMW | 3' E90 | mocowanie listew progowych |
| BMW | 3' E60 | mocowanie listew progowych |
| BMW | 5' F10 | mocowanie listew progowych |
| BMW | 7' F01 | mocowanie listew progowych |
| BMW | X1' E84 | mocowanie listew progowych |
| BMW | X3' E83 | mocowanie listew progowych |
| BMW | X3' F25 | mocowanie listew progowych |
| BMW | X5' E53 | mocowanie listew progowych |
| BMW | X5' E70 | mocowanie listew progowych |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.