Spinka listwy Romix C70928
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROMC70928
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Spinka listwy ROMIX C70928
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Spinka listwy |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Spinka |
| Numer katalogowy: | C70928 |
| Kod EAN: | 5907626805390 |
| Wymiar A: | 13×9 mm |
| Wymiar B: | 6,4 mm |
| Wymiar C: | 14,9 mm |
| Wymiar d: | 2,3 mm |
| Wymiar H: | 15,3 mm |
| Średnica otworu: | 7,5 - 9,0 mm |
Zastosowanie:
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Volvo | S90 16 - 24; | mocowanie listew progowych zewnętrznych |
| Volvo | V60 II | listwy błotników i listew progowych zewnętrznych |
| Volvo | V90 16 > | mocowanie listew progowych zewnętrznych |
| Volvo | XC 60 II | listwy szyby czołowej |
| Volvo | XC 90 II | mocowanie listew progowych zewnętrznych |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Chronić przed dziećmi. Produkt zawiera małe elementy które mogą być zagrożeniem dla dzieci.
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Romix Company Sp. z o.o.
ul. Bakaliowa 5
05=080 Mościska, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.