Spinka listwy Romix C70587
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROMC70587
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Spinka listwy ROMIX C70587
Romix C70587 mocowanie listew bocznych i nadkoli: Edge, Kuga, S-Max, Insignia B, Mokka A
AUTOSHOP Warszawa
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Spinka listwy |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Spinki |
| Numer katalogowy: | C70587 |
| Kod EAN: | 5907626822762 |
| Wymiar A: | 19,8 × 12 mm |
| Wymiar B: | 11,1 mm |
| Wymiar C: | 20,0 × 12,0 mm |
| Wymiar d: | 2,9 mm |
| Wymiar H: | 19,8 mm |
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Chevrolet | Cruze | mocowanie listew progowych |
| Ford | Edge | mocowanie listew progowych |
| Ford | Fiesta 2013> | mocowanie listew progowych |
| Ford | Kuga 2012 - 2019 | mocowanie listew progowych |
| Ford | Mustang 2015> | mocowanie listew progowych |
| Ford | S-Max 2015> | mocowanie listew progowych |
| Opel | Astra K | spinki nadkoli |
| Opel | Crossland X | spinki nadkoli |
| Opel | Insignia B | spinki nadkoli |
| Opel | Mokka A | mocowanie listew bocznych |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Chronić przed dziećmi. Produkt zawiera małe elementy które mogą być zagrożeniem dla dzieci.
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Romix Company Sp. z o.o.
ul. Bakaliowa 5
05=080 Mościska, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.