Spinka listwy Romix C70165
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROMC70165
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis

Spinka mocowanie listwy ROMIX C70165
Romix B70165 Spinka mocowania listew progowych.
Nissan X-Trail 2001-2007
AUTOSHOP - Warszawa
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Spinka |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Spinki |
| Numer katalogowy: | C70165 |
| Kod EAN: | 5907626818604 |
| Wymiar A: | |
| Wymiar B: | 10,5 mm |
| Wymiar C: | 21,8 mm |
| Wymiar d: | |
| Wymiar H: | 18,5 mm |
| Średnica otworu: |
Zastosowanie produktu:
Nissan X-Trail 2001 - 2007 mocowanie listew progowych
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Chronić przed dziećmi. Produkt zawiera małe elementy które mogą być zagrożeniem dla dzieci.
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Romix Company Sp. z o.o.
ul. Bakaliowa 5
05=080 Mościska, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.