Spinka listwy Romix C60132
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROMC60132
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Spinka listwy ROMIX C60132
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Spinka listwy |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Spinki |
| Numer katalogowy: | C60132 |
| Kod EAN: | 5907626823431 |
| Wymiar A: | 10,0 mm |
| Wymiar B: | 8,0 mm |
| Wymiar C: | 16 mm |
| Wymiar d: | 1,2 mm |
| Wymiar H: | 26 mm |
| Średnica otworu: |
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Opel | Astra G | mocowanie listew progowych |
| Opel | Corsa B | mocowanie listew progowych |
| Opel | Tigra A | mocowanie listew progowych |
| Opel | Signum | mocowanie listew progowych |
| Opel | Vectra B, C | mocowanie listew progowych |
| Opel | Zafira A | mocowanie listew progowych |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.