Spinka listwy Romix C10010
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROMC10010
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Spinka listwy ROMIX C10010
Romix C10010 Spinka mocowania listwy- Citroen Peugeot
AUTOSHOP - Warszawa
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Spinka listwy |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Spinka |
| Numer katalogowy: | C10010 |
| Kod EAN: | 55907626808117 |
| Wymiar A: | 10,3 mm |
| Wymiar B: | 10,8 mm |
| Wymiar C: | 18 mm |
| Wymiar d: | 2,7 mm |
| Wymiar H: | 18,5 mm |
| Średnica otworu: | 10,0 mm |
Zastosowanie produktu:
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Citroen | Berlingo 1996 - 2008 | mocowanie listew bocznych |
| Citroen | C2 | mocowanie listew bocznych |
| Citroen | C5 2000 - 2008 | mocowanie listew bocznych |
| Citoen | C6 | mocowanie listew bocznych |
| Citroen | Saxo | mocowanie listew bocznych |
| Citroen | Xantia I II | mocowanie listew bocznych |
| Citroen | Xsara I II Picasso | mocowanie listew bocznych |
| Peugeot | 306; 1997 - 2001 | wiele zastosowań |
| Peugeot | 406; 1997 - 2004 | wiele zastosowań |
| Peugeot | 407 | wiele zastosowań |
| Peugeot | Partner 1996 -2002 | mocowanie listew bocznych |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Chronić przed dziećmi. Produkt zawiera małe elementy które mogą być zagrożeniem dla dzieci.
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Romix Company Sp. z o.o.
ul. Bakaliowa 5
05=080 Mościska, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.