Spinka listwy Romix B21104
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROMB21104
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Spinka listwy ROMIX B21104
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Spinka tapicerska |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Spinka |
| Numer katalogowy: | B21104 |
| Kod EAN: | 5907626810349 |
| Wymiar A: | 15,8× 18 mm |
| Wymiar B: | 11,8 mm |
| Wymiar C: | 19,5 mm |
| Wymiar d: | 2,7 mm |
| Wymiar H: | 19,5 mm |
| Średnica otworu: | 27,5 mm |
Zastosowanie:
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.