Spinka listwy Romix A81056
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROMA81056
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Spinka listwy ROMIX A81056
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Spinka listwy |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Spinki |
| Numer katalogowy: | A81056 |
| Kod EAN: | 5907626807035 |
| Wymiar A: | 12,0 mm |
| Wymiar B: | 8,0 mm |
| Wymiar C: | 18,0 mm |
| Wymiar d: | 2,9 mm |
| Wymiar H: | 22,0 mm |
| Średnica otworu: | 8,0 mm |
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Seat | Altea | wiele zastosowań |
| Seat | Toledo | wiele zastosowań |
| VW | Golf II | mocowanie listew bocznych |
| VW | Jetta II | mocowanie listew bocznych |
| VW | Passat 3 | mocowanie listew bocznych |
| VW | Polo do 1994 | mocowanie listew bocznych |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Chronić przed dziećmi. Produkt zawiera małe elementy które mogą być zagrożeniem dla dzieci.
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Romix Company Sp. z o.o.
ul. Bakaliowa 5
05=080 Mościska, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.