Spinka listwy Romix 71188
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROM71188
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Spinka listwy Romix 71188
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Spinka listwy |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Spinki |
| Numer katalogowy: | 71188 |
| Kod EAN: | 5907626807141 |
| Wymiar A: | |
| Wymiar B: | |
| Wymiar C: | 20 mm |
| Wymiar d: | |
| Wymiar H: | 16,3 mm |
| Średnica otworu: | 6,0 mm |
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Iveco | Daily | mocowanie listew bocznych i tylnych drzwi |
| Opel | Movano A | mocowanie listew bocznych i tylnych drzwi |
| Opel | Vivaro | mocowanie listew bocznych i tylnych drzwi |
| Renault | Master I | mocowanie listew bocznych i tylnych drzwi |
| Renault | Master II | mocowanie listew bocznych i tylnych drzwi |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.