Spinka listew progowych Romix C60427
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROMC60427
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Spinka listwy Romix C60427
Romix C60427 Spinka listwy progowej Tiguan II, Passat B, Kodiaq AUTOSHOP - Warszawa Jugosłowiańska 11
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Spinka listwy |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Spinki |
| Numer katalogowy: | C60427 |
| Kod EAN: | 5907628618004 |
| Wymiar A: | 12,5 mm |
| Wymiar B: | 7,5 mm |
| Wymiar C: | 17,5 mm |
| Wymiar H: | 21,0 mm |
| Średnica otworu: | ∅ 9,0 mm |
Zastosowanie:
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Cupra | Formentor | mocowanie listew bocznych - komplet z tulejką C60453 |
| Seat: | Arona | mocowanie listew progowych - komplet z tulejką C60453 |
| Skoda: | Kodiag | spinki do błotników - komplet z tulejką C60453 |
| Skoda: | Rapid | mocowanie słupków wewnętrznych - komplet z tulejką C60453 |
| Skoda: | Yeti | mocowanie listew progowych - komplet z tulejką C60453 |
| VW: | Arteon | mocowanie listew progowych - komplet z tulejką C60453 |
| VW: | Crafter od 2017> | mocowanie listew bocznych - komplet z tulejką C60453 |
| VW: | Passat B | mocowanie listew progowych - komplet z tulejką C60453 |
| VW: | Scirocco 2009 - 2017 | mocowanie listew progowych - komplet z tulejką C60453 |
| VW: | T-Cross | spinki do błotników - komplet z tulejką C60453 |
| VW: | T-Rock | mocowanie listew progowych - komplet z tulejką C60453 |
| VW: | Tiguan | mocowanie listew progowych - komplet z tulejką C60453 |
| VW: | Tiguan 2016 - 2024 | spinki do błotników - komplet z tulejką C60453 |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Chronić przed dziećmi. Produkt zawiera małe elementy które mogą być zagrożeniem dla dzieci.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.