Spinka listew bocznych Romix C60760
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROMC60760
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Spinka listew bocznych Romix C60760
Spinka C60629 mocowanie listew bocznych w Hondzie CRV
AUTOSHOP - Warszawa Jugosłowiańska 11
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Spinka listwy bocznej |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Spinka |
| Numer katalogowy: | C60760 |
| Kod EAN: | 5907626816341 |
| Wymiar A: | 14,6 mm |
| Wymiar B: | 9,5 mm |
| Wymiar C: | 19,8 mm |
| Wymiar H: | 15,2 mm |
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Honda | CRV 2002 - 2012 | spinka listew bocznych |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Chronić przed dziećmi. Produkt zawiera małe elementy które mogą być zagrożeniem dla dzieci.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.